Prószy śnieg. Będzie jeszcze chłodniej

Proszy snieg. Bedzie jeszcze chlodniej

Całkowite zachmurzenie nieba oraz prószący śnieg będą nam towarzyszyły przez cały dzień.

W regionie doczekaliśmy się pierwszego śniegu, a w zasadzie jego namiastki. W powiecie obornickim już w nocy spadły pierwsze płatki. Na chwilę obecną więcej śniegu meterorolodzy w pierwszej połowie grudnia nie przewidują w tej części Polski. Szansa jest na to, aby choć trochę śniegu pojawiło się w święta! 

Weekend zapowiada się na chłodny. Piątek i sobota to dni z dużym zachurzeniem oraz temperaturą ok. 2-3 stopni Celsjusza. Na odrobinę słońca możemy liczyć w niedzielę, ale wówczas pojawi się niewielki mróz. Po weekendzie ociepli się, ale pojawi się też deszcz.

Pamiętajmy więc, aby ciepło się ubrać, a w szczególności pamiętać o czapce.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież