Zamknięte przejazdy kolejowe w Chludowie i Golęczewie

Zamkniete przejazdy kolejowe w Chludowie i Goleczewie

W Chludowie i Golęczewie będą zamknięte przejazdy kolejowe w związku z przebudową linii kolejowej.

Dziś, tj. w środę 22 listopada, zamknięty został przejazd w Golęczewie. Ta sytuacja potrwa do godz. 22:00. W związku z tym zmieniona została trasa linii 905 i 907 (objazdem przez Szosę Poznańską, Golęczewską i Tysiąclecia).

W piątek 24 listopada zamknięty zostanie natomiast przejazd w Chludowie. W związku z powyższym autobusy linii nr 905 oraz 907 pomiędzy przystankami Chludowo/Tysiąclecia – Zielątkowo/OSP zostaną skierowane objazdem przez ulicę Golęczewską i Tysiąclecia w Golęczewie. Przejazd będzie zamknięty od ok. 07:00 do 22:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież