fbpx

VIII Bieg Niepodległości - utrudnienia w ruchu (film)

viii bieg niepodlegloscu - utrudnienia w ruchu

Już 11 listopada odbędzie się VIII Bieg Niepodległości w Obornikach.

W sobotę, 11 listopada, w godzinach od 10.15 do 12.00 ruch pojazdów zostanie ograniczony w związku z trwającym w tym czasie 8 Biegiem Niepodległości.

Start biegu zaplanowano na godz. 10.30 i potrwa do godziny 12.00. Trasa zawodów biegnie z Rynku dalej ulicami: Czarnkowska – Juliana Kubiaka – Wybudowanie – Droga Leśna – Tartaczna – Czarnkowska – Rynek.

W związku z występującymi utrudnieniami w godzinach trwania zawodów wyjazd z osiedla zalecany jest ul. Bielawską dalej do obwodnicy w m. Rudki. Podobne utrudnienia napotkają kierowcy, którzy będą chcieli dostać się na osiedle. Odcinek ul. Czarnkowskiej od ul. Półwiejskiej do Rynku będzie w czasie trwania zawodów całkowicie wyłączony z ruchu. Niewielkie utrudnienia będą miały miejsce już od godz. 9.00 a dotyczyć będą głównie Rynku, ul. Piłsudskiego oraz ul. Kościelnej. 

Ogromna prośba od organizatorów biegu dla mieszkańców ul. Tartacznej, aby w dniu zawodów nie pozostawiali samochodów na poboczu oraz chodnikach.

Obornickie Centrum Sportu przeprasza za utrudnienia i jednocześnie zaprasza wszystkich Oborniczan na trasę biegu aby kibicować zawodnikom.

Swoją prośbę także kieruje do uczestników ruchu oficer prasowy KPP Oborniki Paweł Witzberg.