Zaginął Sebastian Solman

Zaginal Sebastian SolmanPolicjanci z Poznania poszukują zaginionego Sebastiana Solman, który wyszedł z domu 5 listopada br. i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca przebywania mężczyzny, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ prowadzą poszukiwania Sebastiana Solman, który zaginął w dniu 05. 11. 2017 wychodząc z domu w Poznaniu ok. godz. 17.00 - 18. 00. Poinformował rodzinę że udaje się do miejscowości Rożnowo, skąd miał się udać pieszo do miejscowości Jaracz, gdzie skrócił sobie drogę przez tereny leśne i się zagubił. Do dnia dzisiejszego nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Rysopis - wiek 44 lata, szczupłej budowy ciała, włosy brak, - posunięte łysienie, reszta włosów ogolona, twarz owalna, uszy przylegające, waga ok. 75 kg., wzrost 180 cm, oczy niebieskie.
Znaki szczególne: tatuaże – wzory, postać Jezusa, Matki Boskiej, tatuaże kolorowe na szyi, klatce piersiowej, nogach.
Ubiór: Kurtka koloru khaki z kapturem długości ¾, spodnie jeansowe koloru bordowego, półbuty sportowe koloru brązowego, bluza sportowa rozpinana koloru fioletowego. Mężczyzna miał przy sobie plecak sportowy z żółtymi paskami.
Osoby posiadające informacje na temat miejsca przebywania zaginionego prosimy o kontakt z policjantami pod numerami telefonów 61 84 14611 lub 997 czynne całą dobę.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież