Prognoza pogody na popołudnie i wieczór

Prognoza pogody na popoludnie i wieczor

Meteorolodzy niestety nie przewidują dzisiaj słońca. Nie powinno jednak też padać.

Wg prognoz na najbliższe godziny w powiecie obornickim popołudniem i wieczorem niebo będzie zachmurzone, bez przejaśnień. Temperatura będzie wynosiła nie więcej niż 12 stopni Celsjusza. Odczuwalna będzie jednak kilka stopni niższa.

Dobra informacja jest taka, że nie powinno padać. Może jedynie trochę pokropić.

Poprawa pogody może nastąpić w piątek. Powietrze nie będzie już tak wilgotne, na niebie powinno pojawiać się słońce, ale za to temperatura będzie niższa.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież