Oj, powieje!

Oj, powieje!

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed wystąpieniem silnego wiatru na terenie powiatu obornickiego.

KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Nr 84.17

1. Ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia – SILNY WIATR.
2. W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń oraz ostrzegania ludności przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego Nr 61 wydanego przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu dnia
28.10.2017 r....
3. Zjawisko/stopień zagrożenia: SILNY WIATR /2.
4. Obszar: województwo wielkopolskie.
5. Ważność: od godz. 22:00 dnia 28.10.2017 do godz. 15:00 dnia 29.10.2017 r.
6. Przebieg: Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h, w porywach do
90 km/h. Przejściowo w godzinach od 04:00 do 12:00 wiatr w porywach do 115 km/h. Wiatr zachodni skręcający nad ranem na północno-zachodni.
7. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 95%.
8. Uwagi: W przypadku istotnych zmian prognoz ostrzeżenie będzie aktualizowane.

Warto zadbać o wolnostojące przedmioty na balkonach i wokół domów, które mogą zostać porwane przez wiatr. Szczególnie duże niebezpieczeństwo mogą stwarzać kwiaty.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież