Kolejny raz zamknięte przejazdy kolejowe w Wargowie

Zamkniete przejazdy w Wargowie

W związku z przebudową linii kolejowej Poznań-Piła zamknięte dziś są przejazdy kolejowe w Wargowie.

Informujemy, że w związku z remontem przejazdów kolejowych w Wargowie od 19 października, godz. 12:00 do 20 października, godz. 8.00 nieczynne będą przystanki:

  1. Wargowo, Stacja PKP
  2. Wargowo I w kierunku Obornik
  3. Wargowo II w kierunku Poznania
  4. Wargowo Huby w obu kierunkach

Niesty pasażerowie komunikacji obornickiej, ale także ci korzystający z autobusów linii 905 i 907 muszą uważać na zmiany w rozkładach. To niedogodność czasowa, która jest następstwem remontu linii kolejowej nr 354 z Poznania do Piły.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież