Będzie ponownie wiało. Tym razem trochę słabiej

Bedzie ponownie wialo. Tym razem troche slabiej

W godzinach popołudniowych nad powiatem obornickim ma przejść front z wiatrem o sile nawet 90km/h.

Przed tygodniem nad regionem przeszedł orkan Ksawery, który mocno odcisnął swopje piętno. Dziś, tj. 12 października, ma nad powiatem obornickim przejść wiatr o sile do 90km/h. Zjawisko ma występować w godzinach 12:00-19:00. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozuje, że wiatr wystąpi z prawdopodobieństwem 85%.

Zadbajmy o luźne elementy wokół domostw i szczególnie kwiaty na balkonach, aby nie stały się przyczyną tragedii.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież