Zamknięte przejazdy kolejowe!!

Zamkniete przejazdy kolejowe w Ocieszynie i Wargowie

Od miesiąca trwa już przebudowa linii kolejowej Poznań-Piła. Niestety oznacza to utrudnienia.

Firma PORR SA, realizująca modernizację linii kolejowej Poznań-Piła informuje, że w związku z pracami czasowo zostaną zamknięte przejazdy kolejowy w Wargowie i Ocieszynie.

Remont, a tym samym zamknięcie przejazdów potrwa dwa dni:

  • 10 października od godz. 06:00 do 12:00 – Wargowo (droga polna)
  • 10 października od godz. 12:00 do 20:00 – Wargowo
  • 11 października od godz. 06:00 do 12:00 – Wargowo Drugie
  • 11 października od godz. 12:00 do 20:00 – Ocieszyn (ul. Słoneczna)
  • 12 października od godz. 6:00 do 18:00 – Ocieszyn (ul. Kolejowa)

Wykonawca wyjaśnia, że zamknięcie związane jest z koniecznością wykonania wzmocnienia podtorza oraz odwodnienia na w/w przejeździe. Podkreśla jednocześnie, że powyższe dni/godziny mają charakter orientacyjny, a czas zamknięcia może być krótszy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież