Utrudnienia na ul. Komunalnej w Obornikach

Utrudnienia na Komunalnej w Obornikach

W związku z modernizacją linii kolejowej nr 354 Poznań Główny POD – Chodzież – Piła Główna informujemy, że od 26 września do 11 października mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu. 

Okresowo zamknięta zostanie droga pod wiaduktem kolejowym zlokalizowanym nad ul. Komunalną (przy cmentarzu). Ponadto, przez cały czas prowadzenia robót skrajnia pod obiektem zostanie ograniczona do wysokości 3 m. Ograniczenie wynika z konieczności podwieszenia rusztowań.  

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież