Uwaga na zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji

Czasowe zmiany w rozkladzie jazdy komunikacji

Od poniedziałku do piątku w rozkładzie jazdy obornickiej komunikacji obowiązuje kilka zmian.

Informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami drogowymi u zbiegu ulic Sanatoryjnej i Harcerskiej, od 25 września do 1 października  nieczynne będą przystanki:

1.       Kowanówko, Miłowody – w obu kierunkach

2.       Kowanówko, Sanatoryjna – w obu kierunkach

3.       Kowanówko, Kolano Wełny – w obu kierunkach

4.       Kowanówko, Szpital

W związku z remontem przejazdu kolejowego w Wargowie (na drodze Wargowo – Świerkówki), w dniach 25 i 26 września 2017 r. nieczynne będą przystanki:

1.       Wargowo, Stacja PKP

2.       Wargowo I w kierunku Obornik

3.       Wargowo II w kierunku Poznania

4.       Wargowo Huby w obu kierunkach

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież