Najbliższe dni będą chłodniejsze

Najblizsze dni beda chlodniejsze

Szczególnie dziś i jutro temperatura powietrza w powiecie obornickim będzie bardzo niska.

Tegoroczne lato jest bardzo deszczowe, a do tego i temperatura nie zawsze jest najwyższa. Niestety pierwsze dwa dni nowego tygodnia będą bardzi chłodne. Choć termometry wskazać mogą do 17 stopni Celsjusza to odczuwalna nie przekroczy 13! W nocy miejscami temperatura może spaść poniżej 10 stopni.

Sytuacja nieco poprawić się ma w środę. Wówczas zarówno ta odczuwalna, jak i wskazywana przez termoemtry temperatura będą ok. 18-19 stopni. Ciepło zrobi się w czwartek, a końcówka tygodnia będzie wręcz upalna. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież