Uff! Jak gorąco!

uff! jak goraco!

Pierwsze dni sierpnia mieszkańców powiatu obornickiego przywitają wysokimi temperaturami i burzami.

Osoby, które wybrały się na urlop w lipcu nie mogą zaliczyć wypoczynku do najbardziej udanych. Szczególnie pogoda we znaki dała się miłośnikom bałtyckich plaż. Więcej szczęścia miały osoby, które wybrały sie na południe i wschód Polski.

Przed nami sierpień. Ten miesiąc statystycznie jest lepszym okresem na wakacyjny wyjazd, gdyż nie jest tak mokry jak jego poprzednik. W tym roku także tak ma być, aczkolwiek deszczu także nie zabraknie. Pierwsze dni sierpnia będą bardzo ciepłe, ale i też burzowe. Już we wtorek 1 sierpnia temperatura w naszym regionie sięgnie 30 stopni. Spodziewane są niestety też burze. Chłodniej ma być w środę (max 24 stopnie). W czwartek ponownie słońce mocno rogrzeje termometry. Spodziewana jest temperatura nawet powyżej 30 stopni. Piątek ma być powtórzeniem sytuacji z środy. Weekend natomiast będzie ponownie brdzo ciepły, bo termometry mają wskazać nawet 27 stopni Celjsusza.

Dopiero po weekendzie ochłodzi się. Wowczas temepratura może obniżyć się nawet o 10 stopni.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież