LGD wyda swoją książkę kucharską

LGD Kraina trzech zek wydaje ksiazke kucharska

Lokalna Grupa Działania Kraina Trzech Rzek wyszła z nową inicjatywą. Tym razem zamierza wydać książkę kucharską.

LGD przygotowuje się do realizacji projektu dotyczącego wydania książki kucharskiej z przepisami Lokalnych Liderek, które podzielą się swoimi popisowymi daniami, w pięciu kategoriach:

  • Dania główne
  • Zupy
  • Desery
  • Ciasta i wypieki
  • Przetwory

Książka zostanie wydana wiosną w 2018 roku, a jej premiera nastąpi podczas corocznej konferencji Liderek w Objezierzu. W związku z powyższym zachęcamy do składania propozycji przepisów, z których najlepsze zostaną wybrane i umieszczone w publikacji.

Formularz zgłoszeniowy, który mieście się na stronie www.kraina3rzek.pl  należy wypełnić i przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31-08-2017 r.

Spośród nadesłanych propozycji, komisja wybierze 15 z każdej kategorii i zaprosi autorki przepisów do przygotowania dania pokazowego.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież