Wkrótce ruszy modernizacja obornickiego schroniska dla zwierząt Azorek!

Wkrotce ruszy modernizacja schroniska dla zwierzat Azorek

Gmina Oborniki ogłosiła po długim oczekiwaniu przetarg na modernizację schroniska dla zwierząt "Azorek".

Historia walki o schronisko w końcu dobiega końca. Po kilku latach zmagań udało się dotrzeć do finału. W dniu wczorajszym Burmistrz Obornik Tomasz Szrama ogłosił przetarg na modernizację schroniska. Prace będą odbywały się etapowo.

W specyfikacji zamówienia czytamy m.in.: Przedmiotem zamówienia jest I etap modernizacji Schroniska dla bezdomnych zwierząt „Azorek” w Obornikach. W zakres przedmiotu inwestycji wchodzi budowa zespołu budynków schroniska dla zwierząt. Całość zabudowy jednokondygnacyjna z płaskimi dachami. Konstrukcja ścienna w części murowana, w części w lekkiej konstrukcji stalowej. Zadaszenia w konstrukcji drewnianej i żelbetowej . Budynek nowoprojektowany ma w pierwszym etapie rzut w kształcie rozbudowanego prostokąta o wymiarach 15,63x29,58. W obrębie nowoprojektowanego budynku w I etapie znajdują się głownie izolatki dla psów oraz pomieszczenia wspomagające funkcjonowanie schroniska takie jak boksy dla matek, pomieszczenia psów chorych, kuchnia, pomieszczenia biurowe, pomieszczenia adopcyjne a także pomieszczenia gospodarcze. Budynek jest parterowy z dachem płaskim o rożnych spadkach

Więcej informacji przekażemy jeszcze dziś.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież