Prognoza pogody do 7 maja

Progonoza pogody do 7 maja

Długi weekend w powiecie obornickim nie będzie rozpieszczał nas wysoką temperaturą.

Wg synoptyków z pogodynka.pl najładniejsza pogoda ma być w poniedziałek. 1 maja przez większą część dnia ma nam towarzyszyć słońce, a termometry mają pokazać nawet 14 stopni. Ta odczuwalna za sprawą wiatru będzie kilka stopni niższa.

We wtorek niestety będzie spore zachmurzenie. Temperatura będzie podobna jak w pierwszy dzień miesiąca. Wieczorem spodziewane są przelotne opady deszczu.

Środa 3 maja ma być dniem z całkowitym zachmurzeniem. Słońce na niebie nie ma w ogóle się przebić tego dnia przez chmury. Nie ma jednak padać.

Kolejne dni nie będą lepsze, a nawet raczej będą gorsze. Oprócz temepratury maksymalnej na poziomie 10-12 stopni w czwartek i piątek ma padać.Ciepło ma być za to w sobotę i niedzielę, gdy temperatura podskoczy do 18 stopni.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież