Wybudują drogę w Uścikowie

Wybuduja droge w Uscikowie

Gmina Oborniki ogłosiła przetarg na budowę drogi w Uścikowie.

Kilkusetmetrowy odcinek drogi zyska nawierzchnię z betonu asfaltowego. Nie powstanie przy niej chodnik. Jak nam powiedział Sołtys Paweł Dreger jest ona zbyt wąska na taką inwestycję. Pobocze jednak zostanie utwardzone kruszywem po obu stronach jezdni. Dodatkowo wzdłuż nowej drogi powstanie oświetlenie.

Gmina na realizację tego zadania pozyskała 97tys. zł dofinansowania w Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych.

Oferenci mają czas na składanie dokumentacji do 27 kwietnia. Od momentu podpisania umowy wykonawca będzie miał 60 dni na wykonanie zadania.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież