Kraina Trzech Rzek organizuje szkolenie dotyczące mikrodotacji

Kraina Trzech rzek zaprasza na spotkanie w sprawie mikrodotacji

Lokalna Grupa Działania Kraina Trzech Rzek zaprasza na szkolenie dotyczące mikrodotacji.

Kwotę do 5 tysięcy złotych będa mogły pozyskać organizacje na takie działania, jak: ekologia, rozwijanie swojej statutowej działalności, pomoc społeczną, wypoczynek dzieci, kulturę i sztukę. Spotkanie będzie miało miejsce w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Obornikach w środę 22 marca o godz. 16:00.

Zapraszamy w imieniu LGD i ambasadora FIO na powiat obornicki Wójt Gminy Ryczywół Renaty Gembiak-Binkiewicz na to spotkanie. Warto tam być!

lgd

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież