Daj szansę Adamowi z Rożnowa

Daj szanse Adamowi z Roznowa

W październiku ubiegłego roku 22-letni Adam Nowicki, mieszkaniec Rożnowa, usłyszał przerażającą diagnozę – ostra białaczka limfoblastyczna. Długotrwała i ciężka chemioterapia  oraz przeszczepienie krwiotwórczych komórek macierzystych to jego jedyna szansa na życie.

Adam szybko zrozumiał, że musi przejść ciężką drogę, aby wrócić do pracy związanej z budownictwem drogowo-brukarskim.  Zdecydował się na walkę, jednak by zwyciężyć potrzebuje pomocy drugiego człowieka – Dawcy krwiotwórczych komórek macierzystych.

Rodzina, przyjaciele oraz mieszkańcy Rożnowa, Obornik i okolic postanowili wesprzeć Adama przez  organizację akcji rejestracji potencjalnych Dawców szpiku dla Adama i Innych! Poinformuj znajomych o akcji! Przyjdźcie razem i zarejestrujcie się jako potencjalni Dawcy szpiku! Pomożesz? Bo możesz – masz to w genach!

Akcja rejestracji odbędzie się:

Data: 26.03.2017

Godzina: 10:00-16:00

Miejsce: Zespół Szkół im. F. Mickiewicza w Rożnowie

Adres: Dworcowa 42, Rożnowo

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież