Ponowne ostrzeżenie o zanieczyszczeniu powietrza.

 

WCZK w Poznaniu wydało kolejny komunikat z ostrzeżeniem o zanieczyszczeniu powietrza.

 

Ostrzeżenie dotyczy okresu od godz. 08:00 dnia 02.02.2017 r do godz. 24:00 dnia 02.02.2017 r. (z możliwością przedłużenia).

W komunikacie podano:

"Ze względu na średnią jakość powietrza w Pile i Koninie w dniu dzisiejszym (02.02.2017 r.) ocenianą na podstawie pomiarów bieżących pyłu PM10,  złą jakość powietrza w Poznaniu i w Kaliszu dla pyłu PM10 oraz bardzo złą jakość powietrza w Poznaniu i w Kaliszu dla pyłu PM10 i PM2,5 – dla czasu uśredniania 1 godzina – osoby starsze i dzieci, osoby z chorobami serca oraz dróg oddechowych, astmatycy i inne grupy szczególnie podatne na negatywne skutki zanieczyszczenia powietrza powinny ograniczyć spędzanie czasu na zewnątrz. Nie zalecana jest aktywność na zewnątrz (bieganie, jazda na rowerze)."

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież