W sobotę pracują urzędnicy w Obornikach i Ryczywole

W sobote czynny jest urzad w Ryczywole

5 listopada otwarte będą urzędy w Obornikach oraz w Ryczywole. To efekt wolnego poniedziałku 31 października.

W powiecie obornickim ostatniego dnia października otwarty był tylko urząd w Rogoźnie. Odpowiedniki w Obornikach i Ryczywole były zamknięte. W zamian swoje prawy będzie można w tych miejscowościach dopelnić jutro. W Obornikach Urząd Gminy oraz Starostwo Powiatowe będą do dyspozycji w godzinach 08:00-16:00. W Ryczywole urzędnicy przyjmą interesantów w godzinach 07:00-15:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież