Jutro zamknięte urzędy w Obornikach i Ryczywole

umoborniki

 

31 października będa zamknięte urzędy w Obornikach i Ryczywole. Czynny za to będzie ten w Rogoźnie.

Ostatni dzień października wolne od pracy ma wiele firm. W podobny sposób podeszli do tego dnia urzędnicy w wielu miejscowościach. Tym sposobem nie załatwimy żadnych formalności w budynkach przy ul. Piłsudskiego 76, 11 listopada 2a oraz w Ryczywole przy ul. Mickiewicza 10. Urzędnicy odpracują ten dzień w sobotę 5 listopada, kiedy to właśnie będą czekać na interesariuszy. 

W Rogoźnie natomiast czynny będzie w dniu jutrzejszym od 08:00 do 16:00. Kasa zostanie zamknięta 30 minut wcześniej.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież