Ostrzeżenie o burzach

 

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMiGW wydało ostrzeżenie dla naszego regionu dotyczące występowania burz.

Prawdopodobieństwo wystąpienia burz jest aż 80%. Pierwsze oznaki mogą być odczuwalne już w okolicy południa. Burze mogą występować do godziny 23.

W tym czasie można spodziewać się opadów deszczu od 15 do 30 mm lokalnie nawet do 40 mm. Możliwy jest nawet grad. Wiatr w porywach nawet 80 km/h.

A tak było wczoraj w Pile (uwaga - dzieci prosimy o maksymalne ściszenie głośników).

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież