Długi weekend? Sprawdź prognozę pogody w górach i nad morzem!

Wodospad Siklawa

Jeszcze jutro możemy spodziewać się burz. A jaka pogoda będzie w następnych dniach?

Dzisiejszy dzień upływa pod wpływem dużego zachmurzenia, któremu mogą towarzyszyć burze. Obfite deszcze mogą być jednak krótkie, ale towarzyszyć mogą im wyładowania atmosferyczne.

W Obornikach sobota i niedziela będą bardzo ciepłe. Termometry wskażą nawet 28 stopni Celsjusza. Taka pogoda ma się utrzymać do wtorku, kiedy ponownie przyjdą burze, które obniżą temperaturę nawet o 10 stopni.

Nad Bałtykiem

Przez cały długi weekend bardzo stabilna pogoda będzie miała miejsce w Kołobrzegu. Słupki rtęci wskażą maksymalnie 23 stopnie. Dopiero w niedzielę ma być cieplej, ale wówczas mogą pojawić się burze.

Podobnie ma być w Rewalu. Osoby przebywające w Mielnie muszą być przygotowane na opady deszczu już jutro. Temperatura powietrza jednak będzie taka sama, jak w pozostałych miejscowościach.

W Karkonoszach 

W Karpaczu i Szklarskiej Porębie najchłodniejszym dniem jest czwartek. Temperatura dziś nie przekroczy 15 stopni. znacznie lepiej będzie jutro i w kolejnych dniach. Termometry wskażą wówczas nawet 23 stopnie. W sobotę mogą pojawić się burze.

W Zakopanem

Dla miłośników stolicy polskich gór aura nie będzie najłaskawsza. Choć temperatura ma osiągać każdego dnia nawet 21 stopnie to niebo będzie zachmurzone i spodziewać się można burz.

Również wysoko w górach pogoda nie będzie sprzyjała wędrówkom. Dużemu zachmurzeniu towarzyszyć będa burze. Temperatura nie przekroczy 10 stopni.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież