No i znowu przymrozek.

przymrozki

Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu ostrzega o możliwości wystąpienia dzisiaj w nocy przymrozków.

Od godz. 00.00 dnia 26.04.2016 r. prognozuje się SPADEK TEMPERATURY do -3ºC, przy gruncie do -6 ºC. Co jednak jest ważne w minionych dniach przymrozek prognozowany był maksymalnie do – 5 ºC przy gruncie, dzisiaj w nocy może być jeszcze zimniej.

Nagły spadek temperatury może wywołać znaczne straty w uprawach rolnych i w lasach. W tej chwili wiele roślin rozpoczęło kwitnięcie i rozwój liści, nagłe obniżenie temperatury zakłóci te procesy lub zabije całe rośliny. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież