Oborniki. Utrudnienia na ulicy Polnej

IMG 20160308 084726

Jutro (17.03.2016) wystąpią ograniczenia ruchu na ulicy Polnej w Obornikach związane z wycinką drzew zlokalizowanych bezpośrednio przy drodze.

Ograniczenia będą dotyczyć odcinka od skrzyżowania z drogą wojewódzką Oborniki – Murowana Goślina do pierwszego zakrętu jadąc w stronę Kowanowa. Utrudnienia te mogą wpłynąć na czasowe powstanie korków na ulicy Polnej oraz na Łukowskiej.

Prace mają rozpocząć się około godziny 9:00, jeżeli w dniu jutrzejszym nie uda się wykonać zaplanowanych prac będą one prowadzone dalej również w piątek 18.03. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież