Ankietę dotycząca komunikacji z Poznaniem

ankieta

W związku z podjętymi rozmowami z  PKS Poznań przez Gminę Oborniki opublikowano ankietę.

Zachęcamy serdecznie do udziału w internetowej ankiecie. Jej wyniki mają być brane pod uwagę w trakcie rozmów z PKS Poznań. Jest więc realna szansa na wprowadzenie takiej liczby kursów i o takich godzinach, które w ankiecie będą cieszyły się największą popularnością.

W chwili pisania tej informacji zarejestrowano 465 odpowiedzi. Ankieta będzie dostępna prawdopodobnie do czwartku. Jeżeli więc masz coś do powiedzenia w tym temacie zachęcamy do udzielenia odpowiedzi na kilka prostych pytań.

Adres do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1KLy-Z4BGBumOj-HguKSv8rNaQ1mANRyuknmoZ72_ji4/viewform?c=0&w=1

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież