Wyłączenia prądu w Rogoźnie

Operator Enea

W ostatnich dniach ograniczony dostęp do energii elektrycznej ma część mieszkańców Rogoźna. Z tym problemem będą jeszcze się zmagać przez kilka dni.

Operator Enea w Szamotułach informuje o planowych wyłączeniach prądu regularnie. W najbliższych dniach problem z elektrycznością utrzyma się jedynie w Rogoźnie. Będzie on dotyczył rogoźnian z ulic: Krótkiej 1-5, 8; Przemysława 2,4,6; II Armii Wojska Polskiego 11.

Wyłączenia będą miały miejsce w godzinach 09:00-14:00 do wtorku 12 stycznia.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież