Idzie zima. Ubierz się ciepło!

Idzie zima. Ubierz sie cieplo

Po prawdziwie wiosennym grudniu niestety musimy przygotować się na duże mrozy. Temperatura spadnie nawet do - 15 stopni Celsjusza.

Początek kalendarzowej zimy był prawidziwie wiosenny. Efektem tego były jednak kolejne szare święta Bożego Narodzenia, albowiem śniegu brakowało nawet w górskich miejscowościach. Ta aura jednak przechodzi do historii. Przed nami srogie mrozy.

Już dzisiejszej nocy temperatura osiągnie 5 kresek poniżej zera. Podobnie będzie jutro. Następne noce będą już znacznie zimniejsze, albowiem termometry wskażą nawet i -15 stopni Celsjusza. W dzień pogoda także nie będzie dla nas łaskawa. Temperatura w naciepleszym momencie będzie wynosiła tylko -7 stopni! Sympatycy białego puchu być może ujrzą go 5 i 6 stycznia.

Na poprawę pogody możemy liczyć wg obecnych prognoz 8 stycznia.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież