Boże Narodzenie w wiosennej scenerii

Prognoza pogody na swieta 2015

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzimy w prawdziwie wiosennej scenerii. Prognozy meteorologów nie przewidują bowiem w najbliższych dniach ochłodzenia.

Od kilku dni temperatura powietrza w dzień oscyluje wokół 10 stopni Celsjusza. Ciepłe i wilgotne powietrze utrzyma się, niestety dla miłośników białych świąt, aż do prawie końca grudnia. 

Najcieplej ma być w sobotę 26 grudnia (11-12 stopni). W pozostałe dni świąt termometry będą pokazywać 9-10 stopni. Także w nocy temperatury nie spadną poniżej "0", bo nie wyniesie ona mniej niż 2 stopnie Celsjusza. 

Nieco inaczej ma wyglądać przełom 2015/2016r. O tym jednak napiszemy za tydzień.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież