Rogoźno. Uwaga RENEGADE

Burmistrz Rogoźna informuje, że w dniach 13 - 15 października 2015 r. w godz. 6:00 - 19:00 (termin zapasowy 16 października br.) Siły zbrojne RP organizują ćwiczenia pod kryptonimem RENEGADE.

W dniu ćwiczenia, w porozumieniu z Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji oraz Komendą Główną Państowej Straży Pożarnej, przeprowadzony zostanie również trening systemu alarmowania i ostrzegania.

Działając na podstawie § 10. ust. 3 i 4 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 2013 r.w sprawie wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz właściwości organów w tych sprawach, informuję o przeprowadzeniu ćwiczenia systemu alarmowania ludności.

W dniach 13 - 15 października 2015 r. w godz. 6:00 – 19:00 termin zapasowy 16 października nadawane mogą być sygnały alarmowe (syrena) oznaczające:

OGŁOSZENIE ALARMU – dźwięk modulowany trwający trzy minuty.

ODWOŁANIE ALARMU – dźwięk ciągły trwający trzy minuty.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież