Urząd Miejski w Rogoźnie otwarty dłużej

UM Rogozno (fot. UM)

Zgodnie z rozporządzeniem Burmistrza Rogoźna Urząd Miejski będzie czynny dłużej. To zapewne dobra wiadomość dla wielu pracujących mieszkańców gminy.

Nie od dziś wiadomo, że wiele osób ma problem z załatwieniem swoich spraw w urzędach z racji godzin ich otwarcia. Dotarcie do godz. 15:00 do magistratu jest dla wielu osób nierealnym zadaniem bez brania urlopu. Część urzędów z tego powodu pracuje w wybrane dni do godz. 17:00. O krok dalej poszedł włodarz gminy Rogoźno. Roman Szuberski wydał rozporządzenie, w którym zmienił czas pracy UM w poniedziałki od 08:00 do 18:00. W pozostałe dni petenci będą mogli pojawiać się w budynku przy ul. Nowej 2 między 07:00 a 15:00.

W Obornikach urząd jest czynny w poniedziałki od 08:00 do 17:00, a w Ryczywole w tym dniu od 08:00 do 16:00.

Komentarze  

#1 Anna 2015-09-11 00:25
Radny Pacholski zaproponował, by w Obornikach CAŁY URZĄD, a nie jak to ma miejsce dziś tylko dyżurny, pracował w jeden dzień w tygodniu od 10:00 -18:00. Burmistrz obiecał wprowadzić taki czas pracy "na próbę" ale an obietnicach się skończyło.

Uważam, że pomysł radnego z Ocieszyna jest wzorowy.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież