Ostrzeżenie o upałach!

upal

IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu wydało ostrzeżenie dla naszego powiatu i całej Wielkopolski związane z dalszą falą upałów.

Meteorolodzy przewidują w okresie od godz. 08.00 dnia 10.08.2015 r. do godz. 20.00 dnia 15.08.2015 r. temperaturę powietrza w cieniu do 36º C.

W dniu 10.08.2015 r prognozuje się temperaturę maksymalną od 29º C do 32º C. Temperatura minimalna od 16º C do 20º C.

W kolejnych dniach prognozuje się temperaturę maksymalną od 33º C do 36º C, temperatura minimalna od 19º C do 22º C.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież