Znowu burze

chmura

Jak informuje IMiGW możemy spodziewać się dzisiaj burz z gradem. Najgorsze jest to, że komunikat o występowaniu zagrożenia dotyczy godzin od 12:00 do 22:00.

IMiGW prognozuje wystąpienie silnych burz z opadami deszczu od 30 mm do 40 mm, lokalnie 50 mm, oraz porywami wiatru do 100 km/h. Lokalnie opady gradu. Możemy spodziewać się więc prawdziwego oberwania chmury. Wydane ostrzeżenie ma wysoki stopień prawdopodobieństwa wystąpienia!

W tej chwili nie widać jeszcze zagrożenia burzowego, ale wszystko przed nami. Według norweskiej prognozy yr.no największe opady wystąpić mają około godziny 14. Prognoza ta przewiduje opady 10,3 mm z wiatrem dochodzącym do 8 m/s.

Pogoda ta szczególnie przeszkadza rolnikom, rozpoczęły się żniwa, oby udało się zebrać wszystkie zbiory.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież