Nadciągają burze.

Według ostrzeżenia IMGiW dzisiejszej nicy możemy spodziewać się gwałtownych wyładowań, deszcze.

 

Burze nadciągają z zachodu, jest szansa, że nie dotrą do naszego Powiatu. Synoptycy ostrzegają przed opadami nawet do 30 mm i wiatrem do 90 km/h.

Z innych prognoz (np. norweskiej yr.no) wynika, że największe opady i najsilniejsze wiatry czekają nas nad ranem około godziny 4 rano, natomiast największe opady mają wystąpić około 9 rano. Potem zapowiada się bardzo fajny słoneczny dzień.

Czy tak będzie? Zobaczymy w tej chwili słuchać, że burza nadciąga….

Komentarze  

#1 Guest 2015-07-23 00:35
Chyba " jest zagrożenie" a nie " jest szansa":-D
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież