Uwaga, nie będzie wody!

PWiK informuje iż w dniu 07.07.2015 nastąpią  przerwy w dostarczaniu wody na sporym obszarze Gminy Oborniki.

Przerwy związane są z usuwaniem awarii ujęcia wody i rozpoczną się 07.07.2015 o godzinie 0:00 i potrwają do godziny 6:00.

Wody nie będzie w następujących miejscowościach : Oborniki, Kowanówko, Kowanowo, Słonawy, Bąblinek, Bąblin, Bąbliniec, Kiszewo, Kiszewko, Stobnica, Bogdanowo, Ocieszyn, Objezierze, Uścikówiec, Uścikowo, Uścikowo Folwark, Sławienko, Przeciwnica, Niemieczkowo, Wymysłowo, Gołaszyn, Dąbrówka Leśna, Rożnowo, Marszewiec, Łukowo, Nowołoskoniec, Żerniki, Urbanie, Osowo Nowe, Osowo Stare, Popówko, Popowo, Sycyn, Wychowaniec, Chrustowo.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież