Przejdź do głównej treści

Uwaga! Możliwe burze

| eoborniki | Komunikaty

photo 582241

Dzisiaj w nocy zgodnie z ostrzeżeniem wydanym przez IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu możemy spodziewać się burzy z gradem.

 

Prawdopodobieństwo wystąpienia gwałtownych opadów to 80%. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 10 mm do 20 mm, lokalnie około 30 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Lokalnie opady gradu

W związku z prowadzonymi pracami oraz czasowym zamknięciem przejazdów, wprowadzone zostały zmiany w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej na liniach 28 i 34. 
Firma PORR S.A. informuje o planowanym zamknięciu przejazdu pod wiaduktem na ul. Gołaszyńskiej w Obornikach. Utrudnienia dla kierowców maja potrwać od 15 do 22 czerwca.
Spółka Aquabellis w Rogoźnie poszukuje pracownika na stanowisko konserwatora kanalizacji sanitarnej.
IMGW wydał ostrzeżenie I stopnia przed burzami dla części regionu sąsiadującej z powiatem obornickim. Synoptycy prognozują intensywne opady deszczu, silny wiatr i lokalne opady gradu. Ostrzeżenie obowiązuje 07.06.2026 r. od godz. 11:00 do godz. 20:00.
IMGW wydał ostrzeżenie I stopnia przed burzami dla powiatu obornickiego. Prognozowane są silne porywy wiatru do 80 km/h, intensywne opady deszczu oraz lokalne opady gradu. Ostrzeżenie obowiązuje 04.06.2026 r. od godz. 17:00 do godz. 22:00.
25.06.2026 r. do Obornik przyjedzie mammobus, w którym kobiety w wieku 45–74 lat będą mogły wykonać bezpłatne badanie mammograficzne finansowane przez NFZ. Badania odbędą się przy sklepie Biedronka przy ul. Czarnkowskiej 48.
Targowisko Miejskie przy ul. Chłopskiej 1 w Obornikach nie będzie funkcjonować w czwartek, 4.06.2026 r. Z powodu święta Bożego Ciała PGKiM przenosi dzień handlowy na środę, 3.06.2026 r.