UWAGA! Ćwiczenia alarmu dla ludności

foto syreny alarmowe

W dniu dzisiejszym odbędą się na terenie Powiatu Obornickiego ćwiczenia RENEGADE organizowane przez Siły Zbrojne RP.

Ćwiczenie odbywać się będą w godzinach  6:00 do 19:00. Odbywać się one będą z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. Nadany zostanie sygnał alarmowy(syreny) oznaczający ogłoszenie alarmu – dźwięk modulowany trwający trzy minuty.

rene

foto (top): www.sxc.hu

Komentarze  

#1 Marko7 2015-05-12 21:40
Czyżbyśmy byli do czegoś przygotowywani?
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież