Pierwsze wiosenne burze

Teoretycznie pierwsza wiosenna burza przeszła „obok nas” jednak wg. ostrzeżenie IMGW możemy spodziewać się burzy z gradem jeszcze do godziny 5 nad ranem.

Deszcze jest bardzo potrzebny i był wyczekiwany od wielu dni. Na braku wody cierpią uprawy rolnicze i leśne. Wody jest coraz mniej w naszych rzekach. Dlatego każdy deszcz jest bardzo potrzebny.

Niestety żyjemy w czasach, w których dochodzi do gwałtownych zmian pogody, które skutkują ekstremalnymi zjawiskami.

Zgodnie z dzisiejszym ostrzeżeniem  IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu na terenie całego województwa wielkopolskiego do godziny 5 nad ranem możemy spodziewać się burzy. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie opady gradu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież