Uwaga! Od niedzieli mamy nowy rozkład pociągów

Nowy rozklad jazdy pociagow

Od niedzieli 26. kwietnia PKP wprowadziło zmiany do rozkładu jazdy pociągów. 

W całej Polsce trwa modernizacja wielu torowisk i dworców. Niestety wiąże się to z koniecznością wprowadzania zmian w rozkładach jazdy. W 2014r. tych zmian było aż 6. W tym roku zapowiada się, że łatwiej podróżni nie będą mieć.

Od niedzieli 26. kwietnia wprowadzony został nowy rozkład jazdy pociągów. Przed wyjazdem do pracy czy szkoły warto sprawdzić czy dane połączenie istnieje w nowym rozkładzie lub czy nie dokonano zmian w godzinie odjazdu i przyjazdu danego składu.

Kolejne zmiany wprowadzone zostaną 14. czerwca.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież