Nabór na stanowisko Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Ryczywole

Wójt Gminy Ryczywół ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Ryczywole. Termin składania ofert - 28  maja 2015 r. do godz. 1500.  Przewidywany termin rozpatrzenia wniosków:  1 czerwca 2015 r.

Treść ogłoszenia o konkursie  oraz regulamin konkursu na stanowisko dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Ryczywole dostępne  na BIP pod adresem:http://www.bip.ryczywol.pl/content.php?cms_id=438

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież