Jest przetarg na przebudowę Rynku w Ryczywole

Jest przetarg na przebudowe Rynku w Ryczywole

Po długich oczekiwaniach ryczywolanie doczekają się odnowy Rynku. Gmina ogłosiła właśnie przetarg na jego przebudowę.

2. marca ogłoszony został przetarg na renowację głównego placu w Ryczywole. Rynek do końca czerwca przejdzie gruntowną przemianę. Całość zostanie wyłożona kostką brukową. Zmienione zostanie położenie obelisku. Pojawi się także nowa zieleń i pergola. Pamiętano także o kierowcach autobusów. Uzgodniono z nimi kwestię zatoczki.

Całość prac wraz z oddaniem Rynku musi zostać dokonana do końca czerwca br. Wykonawcy mają czas na składanie ofert do 18. marca.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież