Komunikat Enea: tym razem bez wyłączeń

Komunikat Operatora Enea

W najbliższych dniach w całym powiecie obornickim nie zaplanowano żadnych wyłączeń prądu.

Jak co niedzielę publikujemy komunikat o planowanych pracach przez ENEA Operatora. Oczywiście związane jest to z wyłączeniem prądu w danej okolicy na określony czas. W najbliższym tygodniu takich zdarzeń jednak w naszym regionie nie będzie.

Na kolejny raport zapraszamy za tydzień.

Komentarze  

+1 #1 raf 2015-02-15 23:03
Szacunek dla Was za taką formę informowania na temat ewentualnych wyłączeń - dzięki wielkie :)
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież