Wyłączenia prądu dopiero w lutym

Wylaczenia pradu dopiero w lutym

W najbliższych dniach nie będzie żadnych utrudnień w powiecie obornickim wynikających z wyłączeń prądu.

ENEA Operator przewiduje dopiero 10. lutego przerwę w dostawie energii. Z problemem zmagać się będą wówczas mieszkańcy Obornik na ulicach Czarnkowskiej od 19A do , 42C, Obrzyckiej od 1 do 28, Wodnej od 1 do 9, przepompownia ścieków, Tartacznej od 1 do 24 Droga Leśna od 1 do 19B, od 34 do 40. 

Przerwa w dostawie energii będzie miała miejsce w godzinach 08:00-16:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież