Weź udział w spotkaniu Organizacja lokalnie

Organizacja lokalnie

Serdecznie zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe oraz osoby zaangażowane w rozwój społeczności lokalnej do udziału w spotkaniu „Organizacja lokalnie”,  które odbędzie się w dniach 21-23 maja 2015 w Marózie (woj. warmińsko – mazurskie).  Organizatorami Spotkania są Fundacja Wspomagania Wsi i Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA. Spotkanie współfinansują Fundacja Wspomagania Wsi i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności

Tematem przewodnim tegorocznego spotkania będą  realia codzienności wiejskiej organizacji -  jak dbać o jakość organizacji, jej stabilność i ciągłość? Jak wzmacniać jej autonomię w świecie zewnętrznych funduszy, programów i  strategii? Jak dbać o realizację własnej misji i działać na rzecz członków oraz społeczności, z której się wywodzimy? Nie zabraknie rozmów o  funduszach sołeckich, finansach organizacji, ładzie przestrzennym oraz o festynach.

Na przełomie stycznia i lutego będziemy informować o sposobie zgłaszania się chętnych do udziału w spotkaniu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież