Meteorolodzy ostrzegają przed wiatrem

Uwaga meteorolodzy ostrzegają przed możliwością wystąpienia silnych wiatrów na terenie wielkopolski. IMGW PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Poznaniu wydało swój pierwszy w tym roku komunikat pogodowy.

W komunikacie czytamy:

Zjawisko/stopień zagrożenia: Silny wiatr/1

Obszar: województwo wielkopolskie

Ważność: od godz. 09:00 dnia 02.01.2015 do godz. 12:00 dnia 03.01.2015

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 85 km/h, z zachodu.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%.

Silny, zachodni wiatr przyniesie nam cieplejsze atlantyckie powietrze,  oznacza to, że  zimowa aura nie wróci do nas zbyt szybko.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież