Przejdź do głównej treści

Uwaga możliwe burze

| Marcin | Komunikaty

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Poznaniu wydało komunikat o możliwości wystąpienia burz. Prawdopodobieństwo szacuje się na 75%.

Prognozuje się od godz. 19:00 dnia 15.04.2024 do godz. 05:00 dnia 16.04.2024 , burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu do około 10 mm oraz porywy wiatru do 85 km/h. Możliwy drobny grad.

Biuro Prognoz IMGW przewiduje możliwość wystąpienia burz na rozległym obszarze Polski.
W tym tygodniu nie będzie można zrobić zakupów na obornickim targowisku w czwartek. Dzień targowy przesunięto na środę.
Gmina Rogoźno poinformowała o zamknięciu targowiska w dniu 2 maja.
30 kwietnia 2025 r. (środa) o godz. 9.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Obornikach odbędzie się XIV sesja Rady Miejskiej.
W sobotę 26 kwietnia, w dniu pogrzebu papieża Franciszka, w Polsce będzie obowiązywać żałoba narodowa. W czasie żałoby flaga Polski ma być opuszczona do połowy masztu, a media uwzględniają potrzebę uczczenia pamięci papieża podczas planowanych emisji. 
Przewodnicząca Rady Powiatu Obornickiego Aleksandra Kulupa zaprasza na XVII sesję Rady Powiatu Obornickiego, która odbędzie się 24 kwietnia 2025 r. o godz. 12:00 (czwartek) w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach.
Burmistrz Rogoźna ogłosił konkurs na stanowisko Kierownika Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rogoźnie.