Skip to main content


Trwa konkurs na dyrektora obornickiego szpitala

| powiatobornicki.pl | Komunikaty

Zarząd Powiatu Obornickiego podjął uchwałę w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szpitala Powiatowego w Obornikach.

Zasady konkursu określa załącznik do uchwały nr 727/2023 Zarządu Powiatu Obornickiego z dnia 18 września 2023 r. Treść uchwały dostępna jest [TUTAJ].

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Konkurs na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Obornikach”, w terminie do dnia 2 października 2023 r. do godz. 15.00 , osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Obornikach, ul. 11 Listopada 2a, 64 – 600 Oborniki (na parterze w biurze podawczym) albo listem poleconym.

Źródło: Powiat Obornicki

 

W związku z przypadającym w czwartek 30 maja świętem Bożego Ciała obornickie targowisko będzie nieczynne.
Od środy rozpocznie się wykaszanie poboczy przy drogach gminnych. Komunikat w tej sprawie opublikował Urząd Gminy w Ryczywole.
Ostrzeżenie o burzach wydano w godzinach rannych, prognozuje się występowanie burz na terenie naszego powiatu po godzinie 13.
W niedzielę miłośnicy kolei będą mogli przejechać się pociągiem Jubilat. Uczci on 145 rocznicę powstania linii kolejowej Poznań - Piła.
Hala sportowa przy ul. Obrzyckiej 88 będzie miejscem organizacji „Giełdy dla mam i nie tylko".
We wtorek 7 maja radni powiatowi zadecydują o kształcie władzy na najbliższe lata. Będzie to pierwsza sesja VII kadencji Rady Powiatu Obornickiego.
Na niedziele 05.05.2024 wydano ostrzeżenie o burzach dla większości powiatów w Polsce. W powiecie obornickim ostrzeżenie obowiązuje od godziny 12:00.