Przejdź do głównej treści

Uwaga. Remont DK11

| MP | Komunikaty

W dniu dzisiejszym wykonany zostanie remont nawierzchni ul.Stanisława Staszica  w Obornikach. Będą utrudnienia!

Remont cząstkowy nawierzchni na odcinku 100 m, przeprowadzony będzie na skrzyżowaniu DK 11 z ul. Kowanowską. W czasie prac ruch sterowany będzie ręcznie. Prace mają rozpocząć się 14.07.2023 około godzy 19:00 i potrwać do 23:59.

remontdk11

zrzut ekranowy z mapy https://drogi.gddkia.gov.pl/mapy/mapa-informacji-drogowej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje o darmowych poradach psychologa. Jest ostatni moment na zgłoszenie.
Na ul. Czarnkowskiej w Obornikach wybudowany zostanie lewoskręt. Ma on poprawić bezpieczeństwo na skrzyżowaniu z ulicą Rudki.
Enea Operator zaplanowała prace sieciowe w gminach Oborniki i Rogoźno. Od 7 do 15 lipca prądu czasowo zabraknie m.in. w Bogdanowie, Bąblinie, Niemieczkowie, Lulinie i Rożnowicach.
Operator Enea informuje, że naprawa awarii w Obornikach może potrwać do późnych godzin.
IMGW-PIB wydał ostrzeżenie 2. stopnia przed burzami dla regionu. Od 30.06.2026 r. od godz. 18:00 do 1.07.2026 r. do godz. 02:00 możliwe są ulewy, grad i porywy wiatru do 100 km/h.
O godz. 12:00 temperatura odczuwalna w naszym regionie sięgała prawie 38°C. IMGW prognozuje na dziś także burze z prawdopodobieństwem 75 procent, dlatego warto śledzić pogodę podczas imprez plenerowych.
IMGW-PIB zaktualizował dane o upale 26.06.2026 r. o godzinie 16:00. Najwyższą temperaturę zanotowano w Opolu i Słubicach, gdzie termometry pokazały 32,4°C.