Przejdź do głównej treści

W poniedziałek sesja nadzwyczajna w Rogoźnie

| rogozno.pl, esesja.tv | Komunikaty

Przwodniczący Rady Miejskiej w Rogoźnie zaprasza na sesję nadzwyczajną. Odbędzie się ona w poniedziałek 28 listopada.

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2022 r., poz. 559 ze zm.) oraz § 19 ust. 1 Statutu Gminy Rogoźno i § 7 ppkt. 1 i ppkt. 2  Regulaminu Rady Miejskiej w Rogoźnie zwołuję LXXIII Sesję - w trybie nadzwyczajnym - VIII kadencji Rady Miejskiej w Rogoźnie na dzień 28 listopada 2022 roku o godzinie 18:30 w Sali nr 20 Urzędu Miejskiego ul. Nowa 2 w Rogoźnie.

Program sesji znajduje się na esesja.tv

Z poważaniem

Przewodniczący Rady Miejski

Łukasz Zaranek

Fot. screen esesja.tv

IMGW-PIB zaktualizował dane o upale 26.06.2026 r. o godzinie 16:00. Najwyższą temperaturę zanotowano w Opolu i Słubicach, gdzie termometry pokazały 32,4°C.
Od poniedziałku, tj. 29 czerwca, wprowadzone zostaną zmiany w obornickiej komunikacji. Korekty dotyczą 3 linii. 
Do 3 lipca ma być zamknięty przejazd kolejowy w miejscowości Parkowo. Wykonawca inwestycji wydłużył właśnie termin po raz trzeci!
W związku z przebudową mostu na rzece Wełnie w ciągu ulicy Czarnkowskiej w Obornikach nastąpi zmiana organizacji ruchu.
W związku z prowadzonymi pracami oraz czasowym zamknięciem przejazdów, wprowadzone zostały zmiany w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej na liniach 28 i 34. 
Firma PORR S.A. informuje o planowanym zamknięciu przejazdu pod wiaduktem na ul. Gołaszyńskiej w Obornikach. Utrudnienia dla kierowców maja potrwać od 15 do 22 czerwca.
Spółka Aquabellis w Rogoźnie poszukuje pracownika na stanowisko konserwatora kanalizacji sanitarnej.