Przejdź do głównej treści

W poniedziałek sesja nadzwyczajna w Rogoźnie

| rogozno.pl, esesja.tv | Komunikaty

Przwodniczący Rady Miejskiej w Rogoźnie zaprasza na sesję nadzwyczajną. Odbędzie się ona w poniedziałek 28 listopada.

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2022 r., poz. 559 ze zm.) oraz § 19 ust. 1 Statutu Gminy Rogoźno i § 7 ppkt. 1 i ppkt. 2  Regulaminu Rady Miejskiej w Rogoźnie zwołuję LXXIII Sesję - w trybie nadzwyczajnym - VIII kadencji Rady Miejskiej w Rogoźnie na dzień 28 listopada 2022 roku o godzinie 18:30 w Sali nr 20 Urzędu Miejskiego ul. Nowa 2 w Rogoźnie.

Program sesji znajduje się na esesja.tv

Z poważaniem

Przewodniczący Rady Miejski

Łukasz Zaranek

Fot. screen esesja.tv

Pociągi znów jeżdżą na trasie Rogoźno Wielkopolskie – Oborniki Wielkopolskie. PLK SA potwierdziły wznowienie ruchu 27.05.2026 r. o godz. 23:50 po wypadku na przejeździe w Garbatce.
Koleje Wielkopolskie wystosowały komunikat w sprawie Zastępczej Komunikacji Autobusowej.
Po wypadku na przejeździe kolejowym w Garbatce ruch pociągów został wstrzymany. Pasażerowie muszą sprawdzać na bieżąco informacje na temat kursów.
Po śmiertelnym wypadku na przejeździe kolejowym w Garbatce głos zabrały Koleje Wielkopolskie. Przewoźnik potwierdził śmierć kierowcy ciężarówki oraz uruchomienie komunikacji zastępczej.
Wiceprzewodniczący Obornickiej Rady Seniorów Edward Mączyński serdecznie zaprasza na XIV sesję Obornickiej Rady Seniorów III kadencji 2023-2028, która odbędzie się 8 czerwca 2026 r. (poniedziałek) o godz. 10.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Obornikach.
Enea Operator zaplanowała prace sieciowe w powiecie obornickim. Przerwy w dostawie prądu obejmą Oborniki i Rogoźno od 18.05.2026 r. do 01.06.2026 r. Ryczywół nie ma zgłoszonych wyłączeń.
20 maja 2026 r. (środa) o godz. 9.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Obornikach odbędzie się XXX (30) sesję Rady Miejskiej w Obornikach.